patavatszm
19 Takipçi | 1 Takip
23 11 2012

Korkularınızı yenerseniz hayatı anlamlı kılarsınız

Neye kızdınız ? Kim sizin hayatınıza müdahale ediyo ? 

Neye kızdıysanız sizin hayat enerjinizi çalan onun üstüne gidin yenin , yerin inanın ki yine aynısı olsada aynı acıyı çekmessiniz .

Eğer bunu denemesseniz o korku içinizde engel alınamaz hal alır ve sizi yanlzlaştırır asla hiçbir şart altında teslim olmayın ve inanın bu sorunlar büyümeden engel olmassanız ileride başa çıkılamaz bir sorun halline dönüşürler.

Atalarımız '' Yılanın başını küçükken ezmek '' diye boşuna dememişler

 

Birileri hayatınıza ve yaşam alanlarınıza müdahale ediyorsa ve o kişiden uzaklaşamıyorsanız sindirme politikası güdün hiçbirşey biranda değişemez karşınızdakini de değiştiriicek hatta kabul etiricek olan sizlersiniz. Yapmak istediklerinizi dozajını ayarlamak şartıyla yükselterek aktarmalısınız ve davetkar olmalısını bu güven sağlar size ve bulunduğunuz yerlere karşı çekincelerini kafasından atmasına yardımcı olur.

 

Eğer bunları yapmak yerine değiştirilmeye karşı çıkmıyorsanız hayatta sıkışırsınız ve mutsuz olursunuz çünkü o sizin istediğiniz bir hayat değil ve siz bunları yapmanıza rağmen değiştirilmeye çalışılıyorsanız emin olun siz aranan kişi değil istediklerine dönüştürülmek üzere bir robotsunuz onların gözünde .

 

0
0
0
Yorum Yaz